Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Call-center інтернет-магазину Голка
Call-center інтернет-магазину Голка
Магазин Голка, м. Одеса, вул.Садова, б.20
Телефони: (067) 480-01-46
10:00-19:00
(044) 22-77-662 (067) 483-65-85 (050) 067-34-84 Замовити дзвінок

Оплата на рахунок IBAN


IBAN-рахунок - це надійність для наших клієнтів, оскільки такі рахунки можуть бути лише у юридично зареєстрованих осіб та організацій. Для тих, хто робить у нас покупки вперше оплата на такой рахунок – це гарантія надійності та безпеки.

Часто виникає питання: як саме відправити кошти на такий рахунок?
У ц
ій статті ми дамо відповідь на це запитання!


Що вам потрібно для оплати?

 1. Інтернет-банкінг (це може бути, як ваш мобільний додаток, так і сайт вашого банку. Також можна оплатити через термінал або касу банку).

 2. Реквізити для оплати, а саме: IBAN рахунок, МФО та ПІБ одержувача.


 Як виглядає IBAN-рахунок?Що таке МФО?

МФО (код банку )- це 6-значний код, який використовується для ідентифікації банків в Україні.

 

Всі дані необхідні для оплати Ви можете знайти у нашому повідомленні. Зразок повідомлення, яке ви отримаєте після оформлення замовлення на сайті golka.com.ua:

«Zamovlennya No GLK-0380000 priynyato.Pri oplati do 01.01.2022-plan vidpravky 02.01.2022. Suma 100grn. Nikitenko V.V. FOP,r/s:UA273287040000026004054355578,MFO:328704,OKPO:3446508060,Priznachennya: Zakaz No GLK-0380000»


Як сплатити замовлення на розрахунковий рахунок через інтернет-банкінг?

У всіх банках процедура надсилання коштів на рахунок IBAN схожі.

           

                    MonoBank

 Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Інші платежі».


Знайдіть та оберіть «Платіж по IBAN».


Введіть IBAN з повідомлення та натисніть «Створити платіж»Перевірте правильність IBAN-рахунку та ПІБ одержувача. Заповніть поля «Призначення» та «Сума» та натисніть «Оплатити».
                    ПРИВАТ24

Для оплати на рахунок IBAN натисніть кнопку «Платежі».


Після цього перейдіть вниз і виберіть «За реквізитами»Вставте у поле номер рахунку IBAN з повідомлення та натисніть «Продовжити» .Заповніть усі дані у вікні, що з’явиться («Призначення» та «Сума») та уважно перевірте правильність IBAN-рахунку та ПІБ одержувача. Натисніть кнопку «Сплатити».


У вікні, що з’явилося підтвердіть відправку коштів, натиснувши кнопку «Сплатити».
                    ОЩАДБАНК

Щоб надіслати кошти на IBAN –рахунок з мобільного додатку «ОЩАДБАНК» оберіть «Платежі» в головному меню. Далі натисніть «Платежі на довільні реквізити», після чого виберіть «На IBAN з карткового рахунку» або «На IBAN з поточного рахунку», натисніть зірочку у верхньому правому кутку і виберіть «Створити шаблон» або «Створити періодичний платіж» та заповніть усі поля. Уважно перевірте правильність IBAN-рахунку та ПІБ одержувача. Натисніть кнопку «Створити» та оплатіть замовлення. 

                    УКРСІББАНК

Для оплати на рахунок IBAN виберіть рахунок, з якого хочете переказати кошти, натисніть «Перевести» та виберіть «На рахунок в іншому банку». Введіть IBAN одержувача, всі необхідні дані, суму переказу та здійсніть оплату.            РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ
Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Платежі», виберіть «За реквізитами», введіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та, заповнивши всі поля, здійсніть оплату.

 


                    АЛЬФА БАНК

Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Платежі», виберіть «За реквізитами», введіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та, заповнивши всі поля, здійсніть оплату.

 


                         ПУМБ

 Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Перекази», далі в меню «Створити переказ», далі виберіть «На рахунок» та введіть IBAN, натисніть «Підтвердити» та, заповнивши всі поля, здійсніть оплату.

 


Як сплатити замовлення на розрахунковий рахунок через термінал ПриватБанку?

Якщо з вами немає Вашої картки - оберіть меню терміналу «У мене немає картки». Далі введіть номер мобільного телефону (який знаходиться з вами), та здійсніть описані команди для авторизації в терміналі.

Якщо картка є, то вставте її в термінал та пройдіть процес авторизації.Після авторизації ви потрапите до загального меню терміналу. Тут знайдіть та оберіть розділ "Інші операції".Натисніть на кнопку «Пошук за назвою або реквізитами» та введіть наш розрахунковий рахунок IBAN або код OKPO (ЄДРПУ) з СМС.У наступному меню Ви побачете ФОП, на рахунок якого ви намагаєтеся зробити оплату. Перевірте правильність даних з СМС. Введіть суму та призначення платежу у відповідні поля та натисніть кнопку "Далі".

У вікні, що з’явиться ще раз перевірте реквізити платежу та натисніть кнопку «Далі».

Внесіть необхідну суму або виберіть "Сплатити карткою". Якщо ви плануєте оплачувати готівкою, врахуйте, що термінал здачі не видає. Він запропонує перерахувати решту на картку або поповнити рахунок мобільного телефону.

Після внесення коштів з'явиться вікно "Оплата пройшла успішно!". Платіжний термінал видасть вам чек.
Обов'язково збережіть чек як документ, що підтверджує факт оплати!Після оплати обов’язково сповістіть нас!

Зробити це можна

- через кнопку «Сповістити про оплату» у лівому верхньому кутку на сайті golka.com.ua  
- надіславши скріншот про оплату у наші соц.мережі або Telegram/Viber

Надійність Більше 10 років досвіду роботи
Гарантія якості Тільки оригінальні товари від виробників
Доступні ціни Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам