Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Call-center інтернет-магазину Голка
Call-center інтернет-магазину Голка
Магазин Голка, м. Одеса, вул.Садова, б.20
Телефони: (067) 480-01-46
10:00-19:00
(044) 22-77-662 (067) 483-65-85 (050) 067-34-84 Замовити дзвінок

Договір публічної оферти

1. Загальні положення

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином golka.com.ua надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі товарів, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом "усної угоди" та має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладання Договорів купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, що пропонується до продажу, та розміщена на сайті golka.com.ua

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, здійснює замовлення на сайті golka.com.ua.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар.

"Акцепт" - повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення замовлення на сайті.

2. Предмет договору

2.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті golka.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов справжньої угоди.

3. Порядок оформлення замовлення

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт golka.com.ua у робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість  доставки розраховується службою доставки згідно тарифів служби доставки.

3.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена в розділі «Умови оплати та доставки» на сайті Продавця.

3.1.4. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. 

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті golka.com.ua є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не оплачене.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Оплата при отриманні».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, яка була вказана при оформленні замовлення.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем за телефоном, що вказаний Покупцем у замовленні.

4. Термін виконання замовлення

4.1. Термін виконання та доставки замовлення погоджується з менеджером інтернет-магазину golka.com.ua. Термін виконання та доставки замовлення залежить від наявності товару, від непередбачених подій, що не залежать від Продавця, а також  від місця розташування Одержувача та від швидкості роботи перевізників. В межах міста Одеса є можливість зробити самовивіз.

4.2. У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення вимогам Покупця або товар в неналежному вигляді) подальші дії дивіться у статті «Повернення товару» на сайті golka.com.ua.

4.3. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем та Покупцем діє з моменту його укладання до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.

5. Створення замовлення та заміна відсутніх компонентів

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо у Продавця відсутні певні товари для оформлення замовлення з будь-яких причин, то  Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.

5.3. Заміна може бути проведена за попереднім погодженням з Покупцем на аналогічний товар тієї ж цінової категорії.

5.4. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною повернення коштів або заміни замовлення.

5.5. Всі інформаційні матеріали представлені на сайті golka.com.ua мають довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію щодо певних властивостей та характеристик. У разі виникнення запитань у Покупця щодо властивостей та характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до менеджера інтернет-магазину за телефоном (044) 22-77-662, (067) 483-65-85, (050) 067-34-84, або надіслати запит на сайт.

6. Заміна товару. Повернення товару. Повернення грошей

6.1. Обмін та повернення товару здійснюється згідно закону Украіни "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 №1023 XII.

6.2. Усе, що стосується обміну та поверненню товару знаходиться у статті «Повернення товару» на сайті golka.com.ua.

7. Термін дії договору. Порядок внесення змін

7.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору на умовах Оферти.

7.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем та діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

7.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент та без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

7.4. Покупець погоджується та визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного вже чинного між Покупцем та Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

8. Конфіденційність

8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або оформлення замовлення.

8.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані з корисливою метою, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

8.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях, та для коректного їх виконання. 

8.4.При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

9. Відповідальність

9.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані із втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

9.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його прийому.

9.3. Продавець має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

9.4. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті golka.com.ua.

9.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

9.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного законодавства.

Надійність Більше 10 років досвіду роботи
Гарантія якості Тільки оригінальні товари від виробників
Доступні ціни Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам