Addi Addi Гачок туніський для в'язання addiTun 6 мм довжина 15 см, алюміній
Артикул: 265-7/6-15
Діаметр: 6 мм
Довжина: 15 см
Матеріал: Алюміній
Країна виробництва: Німеччина
Двосторонній туніський гачок Addi — це зручний інструмент для створення туніських візерунків, які вимагають в’язання в обох напрямках. Завдяки двом робочим головкам ідеально підходить для кольорових візерунків або технік, де пряжа проводиться з обох боків. Гачок виготовлений з міцного алюмінію, має надзвичайно гладку поверхню, що дозволяє пряжі вільно ковзати, та зручну довжину для точного контролю під час роботи.
Особливості:
• Двостороння конструкція — два гачки в одному
• Підходить для туніського та кругового в’язання гачком
• Гладка поверхня для легкого ковзання
• Міцний та легкий алюмінієвий корпус
• Зручна довжина — 15 см
Застосування: Для туніського в’язання з обох боків, двоколірних технік, в’язання трубчастих елементів, панно, аксесуарів. Ідеально підходить для майстрів, які працюють із дрібними візерунками.
Що можна в’язати:
• Oversize шарфи, пончо, пледи
• Декор для дому (подушки, кошики)
• Аксесуари з контрастними кольорами
• Килимки, чохли
• Об’ємні елементи з грубої пряжі
Двосторонній туніський гачок для в'язання addiTun — це розширення можливостей туніського в’язання, поєднання німецької якості, зручності та технічної точності для найкреативніших проєктів.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.