Х-374 Тела Артіс Набір для вишивки рахунковим хрестиком - Лавандовий чохол і маячок для ножиць 13x6,5 см, 2,5x2,5 см, Zweigart Murano 32 ct
Артикул: Х-374
Виробник: Тела Артіс (Україна)
Техніка: хрестик, декоративні стібки
Розмір готової роботи: 13x6,5 см, 2,5x2,5 см
Основа: Zweigart Murano 32 ct
Кількість кольорів: 6
Кількість бісеру: 2
Набір містить:
• муліне DMC секційного ручного фарбування
• тканину рівномірного переплетення Zweigart Murano 32 ct
• японський бісер Miyuki та чеський бісер Preciosa
• бавовняне мереживо
• велюр з малюнком для декорування
• флізелін
• кольорову схему вишивки з QR-кодом для скачування електронного файлу
• інструкцію з вишивки та прання
• запрошення до перегляду схеми в застосунку Fantastitch
• голку
Набір для вишивки хрестиком Тела Артіс дозволяє створити вишуканий чохол для ножиць і декоративний маячок в єдиному стилі. Поєднання рахункового хрестика, декоративних стібків і оздоблення бісером допомагає отримати елегантний аксесуар, який стане окрасою рукодільного приладдя.
Рівномірка Zweigart Murano 32 ct забезпечує акуратне виконання дрібних деталей, а муліне DMC секційного ручного фарбування створює красиві кольорові переходи. Декоративні елементи з мережива, велюру, бісеру та фурнітури надають виробам завершеного вигляду й особливого шарму.
Кольорова символьна схема, покрокова інструкція та можливість перегляду схеми в застосунку Fantastitch роблять процес вишивання комфортним і зрозумілим. Готовий комплект стане практичним аксесуаром для рукоділля та чудовим подарунком для майстрині.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.