Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Call-center інтернет-магазину Голка
Call-center інтернет-магазину Голка
Магазин Голка, м. Одеса, вул.Садова, б.20
Телефони: (067) 480-01-46
10:00-19:00
(044) 22-77-662 (067) 483-65-85 (050) 067-34-84 Замовити дзвінок

Новий італійський виробник пряжі "Filamo"!

На нашому сайті golka.com.ua з'явився новий виробник якісної італійської пряжі "Filamo"! 

Ми в повному захваті від новинки, адже це неймоварна пряжа, яка стане натхненням на нові проєкти для наших в'язальниць. Ціна, якість, кольорова палітра - в цій пряжі ідеально все!

Давайте познайомимося поближче з кожною серією пряжі?


Filamo Alpaka Boucle поєднує альпаку з мериносом. Виріб з такої пряжі буде вишуканим, з відмінною м'якістю та теплотою. Чим щільніші будуть петлі, тим виразніший  рельєф буде мати виріб.

А щоб отримати детальнішу інформацію про Filamo Alpaka Boucle та переглянути вироби з цієї пряжі - читайте нашу статтю "Що можна зв'язати з пряжі Filamo Alpaka Boucle?".

Щоб подивитись палітру кольорів та зробити замовлення, перейдіть в КАТАЛОГ.


Filamo Kid Silk - це кід мохер на шовку. Тонка легка нитка, дуже приємна на дотик. Виріб вийде в міру пухнастим і легким. Основна ниточка з благородним блиском, який досягається вмістом шовку. Ворсистість невелика, приблизно 3-5 мм і не дуже густа, акцент зроблено на основну нитку, тому що вона дуже красиво грає блиском.

А щоб отримати детальнішу інформацію про Filamo Alpaka Boucle та переглянути вироби з цієї пряжі - читайте нашу статтю "Що можна зв'язати з пряжі Filamo Kid Silk?".

Щоб подивитись палітру кольорів та зробити замовлення, перейдіть в КАТАЛОГ.


Filamo Kid Silk Lux - дуже ніжний кід мохер на шовку із додаванням ніжного (абсолютно не колючого) срібного люрексу. Високий вміст кід мохеру забезпечує неймовірну ніжність та чудовий пушок, шовк в основі ниточки дарує приємні відчуття на шкірі і ніжнмй дотик, люрекс прикрашає всю цю ніжність додатковим блиском і забезпечує вишукане мерехтіння.

А щоб отримати детальнішу інформацію про Filamo Alpaka Boucle та переглянути вироби з цієї пряжі - читайте нашу статтю "Що можна зв'язати з пряжі Filamo Kid Silk Lux?".

Щоб подивитись палітру кольорів та зробити замовлення, перейдіть в КАТАЛОГ.


Filamo Merino Lux це мягусенькій і ніжний меринос з люрексом. Метраж 190 метрів на 50 грам (380 м/100 гр.) - це означає що витрата цієї пряжі буде невеликою. Пряжа м’яка і пухнаста. Ланцюжок з поліаміду і люрексу наповнений мериносом. 

А щоб отримати детальнішу інформацію про Filamo Alpaka Boucle та переглянути вироби з цієї пряжі - читайте нашу статтю "Що можна зв'язати з пряжі Filamo Merino Lux?".

Щоб подивитись палітру кольорів та зробити замовлення, перейдіть в КАТАЛОГ.

цікаво, огляди

Коментарі