ТР547дн1773k Барвиста вишиванка Набір для вишивки бісером - Пошита Спасівська спідничка-стрічка 73x17,5 см (домоткане полотно, білий)
Артикул: ТР547дн1773k
Розмір тканини: 17,5x73 см (2 частини)
Розмір вишивки: 12x66 см
Основа: домоткане полотно білого кольору (50% поліестер, 50% бавовна), дубльоване флізеліном, обметані краї
Техніка: вишивка бісером (півхрест, гобеленовий шов)
Виробник: Барвиста Вишиванка (Україна)
Пошита Спасівська спідничка-стрічка – це традиційна заготовка для вишивання бісером, що використовується для оформлення святкових кошиків і хліба. Домоткане полотно приємне на дотик, добре тримає форму й легко прошивається. Вишитий виріб поєднує народні мотиви та символіку достатку й благословення.
До набору входить:
• Дві пошиті заготовки з домотканого полотна з нанесеним малюнком-схемою
• Атласна стрічка-зав’язка (3 м, ширина 2,5 см)
• Бісер Preciosa №10 (фасування по 10 г та 5 г)
• 2 голки для бісеру Royal №12
• Бісерна нитка
• Флізелін
• Інструкція для вишивання бісером із рекомендаціями кольорів Preciosa
Можливі відхилення у розмірі тканини ±3%.
Схема надрукована екологічно чистими фарбами, стійкими до прання. Готовий виріб стане охайною святковою прикрасою та чудовим знаком благословення на добро і достаток.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
 
                                         
                                                 
                                            