Набір для вишивки бісером в криволінійній техніці. Малюнок і схема нанесені на тканину (атлас). В набір входить все необхідне для створення картини: атласна тканина з нанесеним малюнком і ексклюзивною схемою, потрібну кількість високоякісного бісеру Preciosa Ornela (Чехія), пришивні камені, перлинні намистини і золотий стеклярус, спеціальна голка для бісеру, докладна інструкція.
Явище ікони Божої Матері Жировицкая сталося в 1470 році в містечку Жировицы Гродневского повіту (нині - Білорусь). У лісі, належить православному литовському вельможі Олександру Солтану, пастухи побачили надзвичайно яскраве світло, проникав у вигляді полум'я крізь гілки грушевого дерева. Пастухи підійшли ближче і побачили на дереві невелику ікону Божої Матері в лучезарном сяйві. Пастухи віднесли її до свого пана. Однак вельможа не надав особливого значення розповіді пастухів, але образ взяв і закрив його в скриньку.
На наступний день у Олександра Солтона зібралися гості, і господар вирішив показати їм знахідку, але ікони в скриньці не виявилося. Через деякий час пастухи знову знайшли образ Богородиці на тому ж місці і знову принесли його своєму панові. На цей раз Олександр поставився до ікони з великим благоговінням, ніж раніше, і дав обітницю на місці явлення ікони Богородиці спорудити храм. Скоро невеликий дерев'яний храм був споруджений, і в нього перенесли ікону Пресвятої Богородиці.
Незабаром мешканці збудували новий кам'яний храм і поставили в ньому чудотворний образ. Згодом біля храму виник чоловічий монастир. Нині чудотворна Жировицкая ікона Божої Матері знаходиться у соборі на честь Успіння Пресвятої Богородиці Жировицкого чоловічого монастиря в Білорусії.
Перед іконою Пресвятої Богородиці Жировицкая моляться за гоніння на Православ'я, при сумнівах, про позбавлення від пожеж, при всякої немочі тілесної.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.