Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Call-center інтернет-магазину Голка
Call-center інтернет-магазину Голка
Магазин Голка, м. Одеса, вул.Садова, б.20
Телефони: (067) 480-01-46
10:00-19:00
(044) 22-77-662 (067) 483-65-85 (050) 067-34-84 Замовити дзвінок
Рукоділля в різних техніках

Товари в різних видах рукоділля

Речі, створені своїми руками - оригінальні та єдині, мають багато переваг перед виробами, випущеними великим тиражем. Заняття рукоділлям — один із видів хобі, ним захоплюються не лише домогосподарки, а й жінки, які працюють. Вишивання, в'язання, шиття або виготовлення листівок — добрий спосіб відволіктися від справ, забути про проблеми та реалізувати творчий потенціал. Рукоділля дозволяє не тільки розслабитися і приємно відпочити, але й заощадити сімейний бюджет - багато майстринь воліють проводити час з користю, створюючи предмети інтер'єру, одяг, аксесуари.

Рукоділля — найкраще хобі

Рукоділля чудово впливає на здоров'я та психологічний стан:

  • регулярна робота з голкою і нитками має приголомшливий психотерапевтичний ефект: повторювані рухи пальців і кисті заспокоюють, позбавляють тривоги і знижують напруженість м'язів;
  • заняття стабілізує та покращує емоційний стан;
  • захоплення дозволяє абстрагуватись від зовнішнього світу, сконцентруватися на важливих думках.

Для багатьох жінок хобі - це не тільки спосіб відволіктися і відпочити, а й хороша можливість створювати модні та ексклюзивні речі, здатні доповнити гардероб або змінити інтер'єр. Головна перевага самостійно зроблених декоративних предметів, одягу та аксесуарів в їхній унікальності та неповторності.

Види рукоділля

Існує багато цікавих хобі, тому знайти улюблене заняття нескладно — головне, виявити бажання, пріоритети та цілі.

  • В'язання. Навчившись володіти гачком або спицями, можна створювати зимовий одяг (жилети, шарфи, шапки, светри), пледи, м'які іграшки. До того ж, можна в'язати для себе і для продажу.
  • Шиття - майстрині створюють одяг та аксесуари, здатні змінити будь-який образ. Трохи таланту, бажання та гарне почуття смаку дозволять виглядати модно та стильно. Якщо робота зі швейною машинкою здається стомлюючою і довгою, можна зайнятися оновленням одягу, що є, — прикрасою нарядів аплікацією.
  • Створення дитячих іграшок. Таке заняття дозволяє приємно провести час і зробити дитині цікавий подарунок. На ринку непросто знайти іграшки, виконані з натуральних матеріалів, тому багато турботливих мам воліють робити їх самостійно. Посидючі та вміючі концентруватися на роботі жінки віддають перевагу бісероплетінню. Опанувавши нескладну техніку, можна робити ексклюзивні прикраси — кулони, сережки, браслети, брошки. А у будь-якому інтер'єрі обов'язково знайдеться бісерне дерево.
  • Вишивання. Навчившись створювати візерунки за допомогою ниток та канви, можна прикрашати одяг, білизну та аксесуари. Вишита картина стає оригінальним інтер'єром, її можна помістити в раму та повісити у робочому кабінеті, спальні, передпокої. Вишивання дуже багатьом подобається, оскільки опанувати нескладну техніку можна всього за пару занять.
  • Декупаж - техніка декорування предметів, що полягає у приєднанні орнаменту або малюнка до предмета та покриття композиції лаком; за допомогою декупажу навіть просту річ можна перетворити на еталон моди;
  • Скрапбукінг - вид декоративно-ужиткового мистецтва, який полягає у самостійному виготовленні чи оформленні фотоальбомів; основна ідея хобі — зберегти знімки та інші пам'ятні речі для майбутніх поколінь;
  • Карвінг - мистецтво художнього різання по овочах, фруктах, дереву, каменю;
  • Квілінг - створення об'ємних або плоских малюнків із вузьких та довгих смужок паперу;
  • Ліплення з полімерної глини  - пластичний матеріал для виконання прикрас, під впливом високих температур він стає міцним, як пластмаса;
  • Пэчворк - шиття ковдри з різнокольорових клаптиків.

Як знайти улюблене хобі

Вибір улюбленого заняття – відповідальне завдання, підходити до якого варто обдумано. Улюблена справа дозволяє реалізувати творчий потенціал, відволіктися від щоденного поспіху та зосередитись на своїх думках. Розмірковуючи про те, яким видом рукоділля зайнятися, варто подумати про свої побажання. Наприклад, жінкам, які мають талант до малювання, можна звернути увагу на вишивку, таке захоплення дозволить ще більше розвинути художні здібності. Результат такого заняття порадує і майстриню, і її оточення.

Підбираючи улюблений вид рукоділля, слід виходити з цілей. Оновити речі допоможуть в'язання та шиття, змінити інтер'єр – декупаж, а зробити незвичайну листівку – квіллінг. Для перерахованих хобі знадобляться інструменти та матеріали, які продаються у магазинах. Багато виробників товарів випускають набори , куди входить усе необхідне роботи. Початківцям можна починати з комплектів, оскільки вони доповнюються докладною інструкцією, яка описує кожен етап створення нового виробу.

Вибравши, яким хобі ви хотіли б займатися, варто почати вивчати теорію — ознайомитися з технікою, поцікавитися історією, подивитися приклади робіт. На тематичних сайтах та форумах можна поспілкуватися з досвідченими майстринями, поставити запитання та отримати компетентні відповіді. Зроблена власними руками річ – чудовий подарунок. Вишиту картину, пов'язану гачком ажурну серветку або бісерне дерево можна зробити родичу, другу, знайомому або колезі, такий подарунок виявиться приємним і корисним.