Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Call-center інтернет-магазину Голка
Call-center інтернет-магазину Голка
Магазин Голка, м. Одеса, вул.Садова, б.20
Телефони: (067) 480-01-46
10:00-19:00
(044) 22-77-662 (067) 483-65-85 (050) 067-34-84 Замовити дзвінок

Інструменти та аксесуари для рукоділля. Шиття, вишивка, в'язання, малювання та інші різновиди творчості

Які інструменти використовуються під час рукоділля?

Світ шиття може здатися трохи страшним, якщо ви не впевнені, як орієнтуватися серед швейних інструментів. Більше не панікуйте. Ми дамо вам назви найважливіших інструментів для шиття та їх використання. Існує багато інструментів, які використовуються під час шиття, і хоча деякі з них залежатимуть від того, який тип шиття вас цікавить, є деякі, які потрібні для кожного типу шиття.

Які є різні типи шиття?

Шиття - це вид рукоділля, який об'єднує всі види рукоділля за допомогою голки. Для шиття потрібні нитки та або швейна машинка, або ручна швейна голка.

Популярні швейні ремесла включають:

  • Пошиття одягу
  • Вишивка
  • Домашнє шиття
  • Печворк
  • Квілтинг

Які швейні інструменти потрібні для початку? 

Вимірювальні інструменти

Це інструменти, які є для вимірювання під час шиття: рулетка, лінійка, метр, сантиметр

Рулетка - це вузький метровий шматок тканини з пластиковим покриттям. Він має маркування по всій довжині – зазвичай як у сантиметрах, так і в дюймах – і використовується для багатьох завдань, таких як вимірювання тіла під час пошиття одягу, довжини шматків тканини під час пошиття домашніх меблів тощо.

Лінійка забезпечує прямий край, чого не може зробити рулетка. Довші краще, коли вам потрібно вирізати або розмітити довгі прямі лінії, але якщо край твердий і не гнучкий, ви добре.

Існують інші вимірювальні інструменти, які використовуються в інших видах рукоділля, як-от лінійка-грейдер для квілтерів, але користуватись нею рекомендуємо більш досвідченим майстрам.

Ріжучі інструменти

Для різання паперу та тканини необхідні ріжучі інструменти. Ось рекомендований список:

  • Ножиці для тканини
  • Ножиці для паперу
  • Шворозпушувач
  • Ножиці для обрізки ниток

Ножиці для тканини. У нас є правило - розрізати тканину лише спеціальними ножицями для тканини, які допоможуть зберегти леза красивими та гострими. Існує багато типів ножиць, і всі вони ріжуть тканину, але деякі ріжуть краще за інші. Кравецькі ножиці мають довші леза, щоб розрізати більше тканини за один розріз, тоді як ножиці з коротшими лезами краще підходять для різання кривих. Однак пам’ятайте – ми розрізаємо тканину лише нашими ножицями для тканини!

Ножиці для паперу. Папір затуплює леза, тому ми радимо мати окремі ножиці для різання паперу! Вам знадобляться ножиці для паперу для вирізання паперових викрійок, які зазвичай використовуються для пошиття одягу.

Розпорювач швів. Ми всі робимо помилки, і шворозпушувач — ваш непохитний друг у їх виправленні. Навіть у професіоналів є розпушувач швів у швейному наборі, коли шви виходять зморщеними та потребують переробки.

Ножиці для обрізки ниток. Хоча ви можете використовувати ножиці для тканини, щоб обрізати нитки, коли лінія стібка завершена, ножиці для обрізки ниток менші та швидші.

Швейні інструменти. Тепер ми перейдемо до інструментів, які допоможуть вам створити шви, які використовуються під час шиття:

  • Лапки
  • Швейна машина
  • Швейні голки
  • Наперсток
  • Нитки
  • Притискні лапки

Лапки. Це маленька «лапка», прикріплена до притискної планки вашої швейної машини. Він тримає тканину на доріжці. Швейна машина завжди постачається зі стандартною притискною лапкою та, як правило, декількома більш спеціалізованими лапками , такими як лапка для застібки-блискавки або лапка для глухого шва. Як початківцю, вам, ймовірно, знадобиться лише загальний, щоб почати, але добре знати про інших, оскільки вони можуть пришвидшити ваше шиття пізніше, коли у вас буде більше досвіду!

Швейна машина. Само собою зрозуміло, що швейна машинка — це найшвидший спосіб пошити щось. Почніть із базової швейної машини, яка буде шити прямим стібком і зигзагоподібним стібком, і це все, що вам дійсно потрібно для початку. І пам’ятайте, що вживана швейна машина така ж хороша, як і нова, коли ви починаєте нове хобі!

Швейні голки. Немає шиття без швейних голок! Подібно до машинних лапок, існує багато різних типів швейних голок, які допоможуть вам шити різні типи тканини вручну чи за допомогою швейної машини!

Наперсток. Якщо ви будете шити вручну, а не на машині, ви захочете додати наперсток до свого швейного набору. Це допоможе захистити шкіру, коли ви просуваєте голку крізь тканину.

Нитки. Нарешті, нам потрібна нитка, щоб створити стібок, і існує багато типів ниток, які можна використовувати.

Інструменти для пресування та прасуванняБудь-хто, хто шиє, скаже вам, що для професійної обробки потрібно тиснути, тиснути і тиснути! Отже, ось добірка інструментів для пресування, які вам потрібно буде додати до свого набору для гарної обробки ваших проектів:

Праска. Найкраще підійде парова праска, але поки вона гаряча, будь-яка праска допоможе. Це використовується для встановлення стібків під час шиття лінії стібка, а також для притискання тканини перед пошиттям, а іноді також для наших паперових шаблонів, якщо вони трохи пом’яті.

Прасувальна дошка. Якщо ваш робочий простір невеликий, ви можете обійтися з килимком для прасування, але прасувальна дошка — чудовий інструмент для прачування тканини!

Інші швейні інструменти

Усе перераховане вище є швейними інструментами, які настійно рекомендується мати у своєму швейному наборі як початківцям, так і більш досвідченим швачкам, але ось добірка інших інструментів, які зручно мати:

  • Маркер для тканини
  • Шпильки
  • Гольниця

Маркер для тканини. Або кравецька крейда, або зникаюча ручка добре підходять для перенесення маркування з викрійки на тканину. Ви також можете використовувати копіювальний папір.

Шпильки. Деякі люди вважають, що шпильки непотрібні, але для початківців вони дуже корисні для утримування двох шматків тканини разом, щоб шиття було якомога точнішим. Уникайте намистин зі скляними намистинами на одному кінці – вони можуть потрапити під лапку, якщо ви не будете достатньо швидкі, щоб їх вийняти, і завдадуть значної шкоди вашій швейній машині.

Вчимося шити

Тепер ви знаєте, які швейні інструменти справді потрібні початківцю, а як щодо практики шиття? Обирайте необхідні інструменти на Голці і втілюйте свої бажання в реальність!